AR D EN SK

E.M.E.T. Company - irak, blizky vychod, obchodná spolocnost, Iracke firmy, obnova iraku

Spolupráca

Výber optimálneho obchodného partnera:

Vzhľadom k tomu, že Iracký trh je veľmi komplikovaný a odlišný od európskeho, pomáhame našim klientom pri kontaktovaní sa s potenciálnymi odberateľmi, resp. dodávateľmi v danom odvetví, umožníme zorientovať sa v tomto novom prostredí, poradíme na čo by sa mali zamerať čoho sa naopak vyvarovať.

Naši kolegovia a partneri vedia na základe Vašich požiadaviek urobiť prieskum trhu a sprostredkovať najvhodnejšie obchodné kontakty.

Vďaka našim priamym partnerským a obchodným kontaktom, môžeme v niektorých odvetviach ponúknuť často v praxi prevereného obchodného partnera.

Oslovenie, preverenie obchodného partnera:

Nezáleží na tom, či ste Vášho budúceho obchodného partnera našli prostredníctvom našich služieb, alebo sami napríklad na veľtrhu, alebo iným spôsobom, v oboch prípadoch sme schopní pomôcť Vám s oslovením budúceho partnera, pri zadaní ponuky/dopytu samozrejme aj pri celej komunikácií v priebehu obchodu.

V prípade, že si partnera nájdete sami, prostredníctvom našich spolupracovníkov zistíme existujúce referencie, prípadne ďalšie informácie, ktoré nám pomôžu predísť prípadným problémom.

Pomoc pri obchodnej spolupráci:

Dobrá komunikácia medzi obchodnými partnermi je základ. Denne odovzdávame otázky a odpovede medzi oboma stranami. Vy s nami komunikujete v slovenčine ako ste zvyknutí, Obojstranné preklady zabezpečíme my. Čerpáme z našich skúseností, upozorňujeme na nedostatky, odporúčame upresňujúce informácie, napriek tomu, konečné rozhodnutie bude vždy na Vás.

Domov O nás Spolupráca Portfólio Riešenia Nadácia Kontakt

© www.urobsiradost.sk 2010